Sezona - Studentski posao - sa smještajem (m/ž)

Više lokacija

Neovisno o tome imaš li iskustva u prodaji ili želiš učiti i steći prvo radno iskustvo i provesti ljeto na moru i suncu, pozivamo te da se prijaviš za sezonski studentski posao u prodavaonici na području cijele jadranske obale. Prijavi se na vrijeme i osiguraj si radno mjesto!

Sezona - Studentski posao - sa smještajem

Opis radnog mjesta

-          izlaganje robe, briga o rokovima trajanja i popunjenosti odjela te rad na blagajni

-          pružanje izvrsne usluge našim kupcima

-          održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora

Od tebe očekujemo

-          vlastiti studentski ugovor

-          ljubaznost, urednost i komunikativnost

-          uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad

-          prednost: poznavanje rada na PC blagajni

Nudimo ti

-          rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima

-          dodatke za rad nedjeljom i blagdanom

-          besplatan smještaj

-          fleksibilno radno vrijeme

-          satnica od 6,00 na više (ovisno o lokaciji)

-          plaćen dolazak u mjesto rada na početku sezone i odlazak na kraju sezone

Lokacija
Muški
Ženski
Da
Ne
No items selected